Besøk våre lagsider

MAN
22.07
18:30-20:00
Tastaveden Kunstgress
TIR
23.07
17:30-19:00
Vestbanen
TOR
25.07
17:30-19:00
Vestbanen
21.08 18:30 Vestbanen H
Viking G13-2 - Madla 2 -
28.08 17:00 Vestbanen H
Viking G13-2 - Randaberg 2 -
04.09 17:00 SIF kunstgress 2 B
Stavanger 1 - Viking G13-2 -
09.09 18:30 Vestbanen H
Viking G13-2 - Hjelmeland 1 -
20.09 18:30 Jørpeland kunstgress A Staaltun B
Staal Jørpeland 1 - Viking G13-2 -
20.06 17:30 Vestbanen H  
Viking G13-3 - Staal Jørpeland 2 9 - 0  
19.06 18:30 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1 9er A) B  
Hundvåg 1 - Viking G13-2 0 - 7  
17.06 17:30 Rennesøy Fotballbane B  
Rennesøy 1 - Viking G13-3 3 - 7  
04.06 17:00 Vestbanen H  
Viking G13-3 - Hundvåg 2 1 - 4  
03.06 18:30 Vestbanen H  
Viking G13-2 - Vardeneset 1 0 - 3  
16.10 17:30 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 2 - Viking G13-2 -  
30.09 17:00 Vestbanen H  
Viking G13-2 - Hundvåg 1 -  
25.09 17:00 Vardeneset Kunstgress 1 9er A Modenabanen B  
Vardeneset 1 - Viking G13-2 -  
20.09 18:30 Jørpeland kunstgress A Staaltun B  
Staal Jørpeland 1 - Viking G13-2 -  
09.09 18:30 Vestbanen H  
Viking G13-2 - Hjelmeland 1 -  
04.09 17:00 SIF kunstgress 2 B  
Stavanger 1 - Viking G13-2 -  
28.08 17:00 Vestbanen H  
Viking G13-2 - Randaberg 2 -  
21.08 18:30 Vestbanen H  
Viking G13-2 - Madla 2 -  
20.06 17:30 Vestbanen H  
Viking G13-3 - Staal Jørpeland 2 9 - 0  
19.06 18:30 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1 9er A) B  
Hundvåg 1 - Viking G13-2 0 - 7  
17.06 17:30 Rennesøy Fotballbane B  
Rennesøy 1 - Viking G13-3 3 - 7  
04.06 17:00 Vestbanen H  
Viking G13-3 - Hundvåg 2 1 - 4  
03.06 18:30 Vestbanen H  
Viking G13-2 - Vardeneset 1 0 - 3  
29.05 17:00 Jarlabanen B  
Jarl 2 - Viking G13-3 2 - 10  
27.05 18:30 Vestbanen H  
Viking G13-2 - Staal Jørpeland 1 2 - 7  
22.05 19:00 Hjelmeland Kunstgress B  
Hjelmeland 1 - Viking G13-2 5 - 5  
20.05 17:00 Vestbanen H  
Viking G13-3 - Vardeneset 2 6 - 3  
15.05 17:00 Vestbanen H  
Viking G13-2 - Stavanger 1 5 - 6  
15.05 17:00 KAPH Kvernabéu Hovedbane B  
Sunde 1 - Viking G13-3 5 - 5  
08.05 18:30 Vestbanen H  
Viking G13-3 - Havørn 1 10 - 1  
06.05 17:00 Randaberg Kunstgress 9er A B  
Randaberg 2 - Viking G13-2 2 - 0  
29.04 17:00 NSE-banen Midjord kunstgras 9er B B  
Brodd 2 - Viking G13-3 4 - 1  
24.04 18:30 Vestbanen H  
Viking G13-3 - Mastra 2 12 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift