Månedsplan mai 2017

Troppen til Sola-Viking 2 tirsdag 11.april kl.19.00 på Sola kunstgress

Troppen til Bryne-Viking tirsdag 21.mars kl.18.30 på Bryne kunstgress.

Troppen til Sandnes Ulf-Viking søndag 12.mars kl.15.30 på Sandnes kunstgress.

Månedsplan April 2017

Månedsplan mars 2017

Troppen til Viking 2-Vidar lørdag 18.februar kl.12.30 i Randaberg Arena.

Dugnad bambussokker

Egenandel treningsleir Albir 2017.

Dugnadsdager februar og mars.

Besøk våre lagsider

03.08 14:00 SR.Bank-Arena H
Viking FK B-Lag - Varhaug -
13.08 18:00 Madla Handelslag Stadion B
Madla - Viking 2 -
19.08 19:00 SR.Bank-Arena H
Viking 2 - Staal Jørpeland -
24.08 15:00 Arkicon Arena Flekkerøy B
Fløy-Flekkerøy - Viking 2 -
31.08 13:00 SR.Bank-Arena H
Viking 2 - Pors -
12.07 18:30 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Brodd -  
06.07 15:00 Sparebanken Sør Arena B  
Start 2 - Viking 2 0 - 9  
29.06 15:00 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Mandalskameratene 2 - 3  
27.06 18:00 SR.Bank-Arena H  
Viking FK B-Lag - Djerv 1919 2 - 0  
24.06 18:00 Jørpeland stadion B  
Staal - Viking 2 2 - 5  
26.10 12:00 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Vardeneset -  
19.10 13:00 Bryne stadion B  
Bryne 2 - Viking 2 -  
12.10 15:00 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Donn -  
05.10 13:00 Flint ESSO Arena D KG B  
Flint - Viking 2 -  
28.09 13:00 Bratsberg KG B  
Storm - Viking 2 -  
23.09 18:00 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Start 2 -  
14.09 15:00 Idrettsparken stadion B  
Mandalskameratene - Viking 2 -  
07.09 15:00 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Vindbjart -  
31.08 13:00 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Pors -  
24.08 15:00 Arkicon Arena Flekkerøy B  
Fløy-Flekkerøy - Viking 2 -  
19.08 19:00 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Staal Jørpeland -  
13.08 18:00 Madla Handelslag Stadion B  
Madla - Viking 2 -  
03.08 14:00 SR.Bank-Arena H  
Viking FK B-Lag - Varhaug -  
12.07 18:30 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Brodd -  
06.07 15:00 Sparebanken Sør Arena B  
Start 2 - Viking 2 0 - 9  
29.06 15:00 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Mandalskameratene 2 - 3  
27.06 18:00 SR.Bank-Arena H  
Viking FK B-Lag - Djerv 1919 2 - 0  
24.06 18:00 Jørpeland stadion B  
Staal - Viking 2 2 - 5  
15.06 13:00 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Storm 3 - 1  
08.06 13:00 Pors Stadion KG B  
Pors - Viking 2 1 - 3  
31.05 18:00 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Madla 6 - 1  
25.05 14:00 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd - Viking 2 2 - 6  
23.05 18:00 Midjord B  
Brodd Fotball JR-1 - Viking FK B-Lag 1 - 6  
19.05 18:00 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Flint 0 - 1  
11.05 15:00 Vennesla B  
Vindbjart - Viking 2 5 - 6  
04.05 15:00 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Fløy 2 - 2  
27.04 15:00 Kristiansand Stadion B  
Donn - Viking 2 1 - 2  
25.04 18:00 Madla B  
Madla IL JR-1 - Viking FK B-Lag 0 - 6  
24.04 18:00 SR.Bank-Arena H  
Viking 2 - Bryne 2 3 - 2  
11.04 19:00 Vardeneset kunstgress 1 Modenabanen B  
Vardeneset - Viking 2 0 - 0  
26.03 15:30 La Nucia H  
Viking FK B-Lag - La Nucia 6 - 0  
16.03 14:00 SR.Bank-Arena H  
Viking FK B-Lag - Vidar 5 - 1  
09.03 14:00 SR.Bank-Arena H  
Viking FK B-Lag - Brodd 3 - 1  
02.03 14:00 SR.Bank-Arena H  
Viking FK B-Lag - Ålgård 3 - 1  
23.02 14:00 Haugesund B  
Vard Haugesund - Viking FK B-Lag 2 - 0  
16.02 14:00 SR.Bank-Arena H  
Viking FK B-Lag - Flekkerøy 0 - 1  
09.02 14:00 SR.Bank-Arena H  
Viking FK B-Lag - Bryne jr 5 - 3  
02.02 13:30 Randaberg Arena H  
Viking FK B-Lag - Staal Jørpeland 2 - 2  
08.11 15:30 SR.Bank-Arena H  
Viking FK B-Lag - Sogndal 1 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian A. B 18 13 5 5
Adrian Fosse Årthun 16 1
Adrian Nilsen Pereira P 20 9 5 4
Amund W 22 10
Anders H 17 10
Andre D 34 5
Bjørn D 18 14
Daniel P 19 9 1
Erik Johannes Thorsbye A 20 2
Even Ø 26 9 2 5
Fredrik T 28 3
Harald Nilsen T 18 5 1
Heine Åsen L 17 9 3
Henrik H 18 23 1
Herman H 19 11 2 2
Ivar Ø 18 19 2 6
Jacob J 19 21 4 11
Jesper Moksnes 17 13
Johnny F 33 2 1 1
Keven I 18 8 1
Kristian Andre K 18 22 1 5
Lars Erik S 17 18 1
Lasse Berg J 20 6 1 1
Maxmillian Taraldset H 19 23 1 6
Mikkel K 18 7
Nicolai Walvik G 17 12
Nils V 17 9 2 7
Petter B 19 11 3 6
Sale Hassan Usman S 24 1 1 1
Sander Amble H 19 19 2 2
Sebastian Sørlie H 17 18
Simen Kvia E 16 1
Sondre A 16 9 1 3
Steffen B 17 9
Tobias Vik Å 17 5 1
Tord Johnsen S 20 2
Trym Sølvberg U 18 16
William H 19 23 3 3
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift